Deutschsprachige Seiten Deutschsprachige Seiten
Jelenlegi tanítási hét: „A”

? Kérdések...
Azt szeretném kérdezni, hogy hátrány-e a kislányom számára, ha nem németes oviba járt? Szeretném, ha kéttannyelvűs osztályba járna.

Nem hátrány. A németes oviból érkező elsősök sok német dalt és mondókát ismernek, megértenek néhány utasítást, az ismereteik mégsem... tovább
A Német olvasótábor Váralján című projekt megvalósulását az Emberi Erőforrások Minisztériuma és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő NEMZ-TAB-15- 0216 azonosító számú pályázat keretében 500.000 Ft pénzösszeggel támogatta.

1.b osztály

Osztályfőnök: Lőrinczy Éva - Glöckner Éva
Boros Rikárdó Gábor
Csopaki Gergő
Daradics Balázs
Dénes Alina
Erős Aisa
Ezer Adrienn
Farkas Liána
Hammer Gellért
Hoffmann Ármin
Illés Karina
Jakab Attila
Jakab Kata Diána
Kató Brigitta
Kató-Forrai Noel
Káizer Kata
Kis József
Kiszler Ákos
Kovács Virág
Knipl Zalán
Lovász Panna
Niklós Zétény
Pálinkás Fanni
Piczek Zsuzsa
Rittinger Csege
Sánta Jázmin
Szabó Andor
Szénási Gergő
Sztojka Dzsesszika
Váncsa Róbert

1.c osztály

Osztályfőnök: Lovászné Till Ágnes - Fausztné Győrfi Tímea
Balog Dávid
Balog Lili
Bányai Brigitta
Bechtel Blanka
Bolla Liza
Böcz Réka
Budai Jázmin
Csabai Petra
Dávid Botond
Derner Áron
Ferencz Zsombor
Garai Henrietta
Glöckler Ferenc
Jakab Zita
Klujber Ádám
Kosztancsek Léna
Kovács Emília
Lőrincz Dorián
Máthé Zsombor
Miklós Natasa
Nagyfalusi Tamás
Németh Karolina
Palkó Panna
Pánki Milán
Popp Ákos
Rónai Bálint
Sólyom Zselyke
Szabó Olivér
Tóth Veronika
Bogos Patrik

2.b osztály

Osztályfőnök: Sántáné Havasi Helga-Pusztai Istvánné
Baksa Jázmin Nóra
Bechtel Gerda Hanga
Brettl Milán
Domokos Ákos
Farkas-Kiss Anna
Fauszt Bernadett
Fehérvári-Farkas Flóra
Garai Gergő
Garai Gréta
Győrfi Liza
Huszka Péter
Keszler Kevin
László Ármin
Loosz Mónika
Mándity Olivér
Matuschek Zalán
Miklós Zoltán Sándor
Nász Laura
Palkó Dóra
Palkó Gergő
Piczek Eszter
Sántha Balázs
Szabó Botond
Szemán Szabolcs
Szűcs János András
Vukálovits Ákos

2.c osztály

Osztályfőnök: Érethné Kiss Gabriella-Csizmadiáné Énekes Piroska
Anta Nikoletta Erika
Cseke Adrienn
Dávid Jázmin
Dömény József
Dörömböző Ferenc János
Farkas Ágnes
Füredi Boglárka
Götcz Angelika
György Annabella
Herbert Kíra
Horváth Márió
Kasler Boglárka
Kató Márk
Kucsera Mirkó
Lantos Laura Dalma
Minker Péter
Moldvan Cristian Razvan
Nagy Noel
Pörös Lili Kamilla
Rudics Rebeka
Sebestyén Milán András
Selyem Balázs
Szabó Zsófia
Szőke Fruzsina
Szöllősi Dániel
Takács Enikő

3.b osztály

Osztályfőnök: Szegediné Szőts Márta-Zircher Zita
Böröcz Zsombor Zoltán
Égető Barnabás
Erdős Máté Norbert
Gergely Karolina
Gyimóti Zsanett
Heinrich Ákos Norbert
Horváth Bence
Kiss Attila László
Lipics Barnabás
Miklós Vanessza
Mikóczy Balázs Csaba
Mischl Johanna
Nagy Bálint
Orsós Evelin
Pál Olivér
Papp Mirabella
Patócs Attila
Péter Jázmin
Schilller Luca
Szabó László
Székely-Sebestyén Luisa
Varga Daniella
Vass Lili Hanna
Virányi Péter
Ziener Balázs

3.c osztály

Osztályfőnök: Szvorényi Jánosné-Bölcsföldi Márta
Anta Alexandra Brigitta
Bogdán Blanka
Borsos Balázs Ernő
Böcz Nóra
Dani Balázs
Farkas Kíra
Géjó Viola
Geyer Artúr
György Krisztián
Haskó Patrik
Hoffmann Botond
Horeczky Dávid
Kajtár Ramóna
Köő Iván
Miklós Kármen Katalin
Miklós Kíra
Niklós Roland
Pék Tibor
Rózsa Krisztina
Sasvári Viktor
Sólyom Bars
Stein Aaron Michael
Sztojka Mária
Tresch Daniella

4.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Andrea-Tolácziné Frittmann Ildikó
Balogh Balázs
Bálint Tamás
Dömény Kitti Katalin
Horváth Valentina Valéria
Kovács Róbert János
Kühner Tamás
Laczkó Benett
Miklós Tamás
Nagy Edit
Orsós Csilla Vanessza
Orsós Levente
Panghy Márton
Panghy Szonja
Pék Bálint
Rónai Lilla Nóra
Schuller Patrik
Sándor László
Ömböli János

4.c osztály

Osztályfőnök: Eppelné Csanaky Csilla-Reiser Kornélia
Arndt Olivér
Bogos Attila
Csike Lilien
Deér Zsuzsanna
Ferencz Eliza Zselyke
Horváth Levente
Huszti Levente
Jenei Milán
Major Kristóf
Markó Melissza
Mészáros Patrik
Orsós Zsuzsanna
Rupa Márió
Rupa Zsolt
Szanyi Edit
Szénási Ákos
Szőts Ármin
Tóth Nóra Zsófia

4.d osztály

Osztályfőnök: Szekerczés Zsuzsanna - Vendég Edit
Brunner Bence
Busa Anna Dorina
Dávid Bence
Domokos Soma
Hadikfalvi Laura
Illés Hunor 
Illés Leila Dóra
Jenei Dávid
Keresztes Panka
Pécsi Marcell Kornél
Poller Novah
Póth Mendel
Sánta Zsófia
Schaub Petra
Stocker Katalin
Szabó Alexa
Szabó Zalán
Szőke Kristóf
Szőke Zalán
Tamás Adrienn
Toms Martin Lajos
Unti Zita
Wáger Bálint

5.b osztály

Osztályfőnök: Horváthné Bék Mária
Antal Virág Eszter
Baksa Míra
Baksa Raul
Bálint Bence Gábor
Baumgartner Katalin
Békési Fanni
Bokodi Szabolcs Kevin
Buzás Barnabás
Daradics Levente
Erményi Léna
Erős Hanna
Fehérvári-Farkas Zsombor
Fertő Roland
Hammer Milla
Huger Attila
Hübner Luca
Juhász Martin
Káizer Eszter
Kecskeméti Olivér
Kiss Csaba
Szabó Tamás Lajos
Pulai Kinga
Rittinger Hanna
Schmidt Zsófia
Schnell Tamás
Szabó Laura
Szőts Zsófia
Tamás András
Ungi Bettina

5.c osztály

Osztályfőnök: Naszádos Zsuzsanna
Borsos Kristóf
Gazsi Lajos Márió
Götcz Martin
Günter Rebeka
György Benedek
Hanák Zoltán
Horváth Angéla
Hübner Szabolcs András
Keszler Kíra
Kolev Dávid
Krizsán Kitti
Lak Dorottya
Mándity Hédi
Mayer Jusztin
Mészáros Hanna
Mészáros Máté
Miklós Natália Eszter
Németh Vivien
Rupa Roland Zsolt
Sárközi Vivien
Schuller Valentin István
Szabó Hanna Liza
Szalay Rozanne
Szigetvári Dóra
Takács Máté
Toms Krisztián József
Varga Marcell
Varga Nóra
Morelli Ádám

6.b osztály

Osztályfőnök: Genczlerné Herczeg Ágota
Balog Dániel
Boros Katalin
Boros Vivien
Böröcz Flóra
Fábián Dorottya
György Bettina
Herbert Réka
Huszti Hanna Laura
Jenei Jázmin
Kerner Vivien
Kovács Emese
Kővári Kinga
Lencz György
Papp Violetta
Potápi András Árpád
Póth Merse
Stein Felix Gabriel
Szanyi Attila
Szücs Lili
Tillmann Zsanna
Unti Dorottya
Vajda Viktor
Virányi Áron

6.c osztály

Osztályfőnök: Forray Edit
Baricz Bálint
Égető Patrik
Erdős Réka
Haskó Vanilla
Heinrich Réka
Herbert Erik
Hesz Noémi
Hideg Martin
Horváth Gergő
Horváth Szandra Beáta
Illés Balázs
Kiss Horka
Krasznai Réka
Loósz Gábor
Lovag Ákos
Micsku Mihály
Orsós Valentina
Pápai Kristóf
Rittberger Eszter Letícia
Szabó Gergely Zsolt
Szőts Rebeka

6.d osztály

Osztályfőnök: Huszka István
Boros István Kevin
Geyer Medárd
Horváth Bettina
Kovács Zsolt
Miklós Amanda
Miklós Elizabet
Miklós Zoltán
Molnár Zoltán
Morovik Richárd
Nagy István
Németh Noémi
Orsós Annamária
Pesti Boglárka
Péter Patrik
Pintér Balázs
Quell Izabella
Szöllősi Zsolt

7.c osztály

Osztályfőnök: Kersák Tamás
Antal Botond
Babus Csenge Kincső
Baranyi Dávid
Bechli Dorina
Beréti Noel
Both Marietta
Deér Tamás
Erős Milán
Fazekas Petra
Ferencz Péter
Forgács Szabolcs
Glöckler Éva
Horváth Ármin
Horváth Bálint
János Barnabás
Karl Dániel
Kasler Viktória
Kiss Csenge
Kiss Kevin Ödön
Kiss Hunor
Kovács Ádám Kevin
Malucán Erik
Mihalics Viktória
Pék Anikó
Sebestyén László

8.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Zoltán
Bálint Viktória
Csoboth Gerda
Dörömböző Linda
Győrfi Áron
Horváth Antónia
János Lili
János Vivien
Kerekes Zsófia
Király Emese
Kovács Mária
Lakatos Vivien
László Evelin
László Roland
Lovag Attila
Mándity Luca
Micsku Csenge
Pál Petra
Pécsi Csenge
Quell Richárd
Sebestyén Kata Anna
Szendrői Bálint
Theil Zsófia

8.c osztály

Osztályfőnök: Jászberényi Zoltánné
Balog Viktória
Brauner Petra
Csorba Renáta
Dávid Melissza Cintia
Deér Dorina
Egle Gergő
Faluközi Petra
Gera Máté
Gergely Adrienn
Herbert Panna
Horváth Éva Adrienn
Juhász Edina
Krájer Lilla
Lencz Laura
Magyari Márk
Molnár Virág
Pintér Gyula
Sándor Vanda
Verseci Vanda
Wirth Dániel

Tagozat 1-3. osztály

Osztályfőnök: Kazinczy Viktória Renáta
Nagy Tímea
Schaub Gergő Pál
Futó Richárd
Palkó Patrícia
Szigetvári Beatrix
Horváth Ramóna
Orsós Szabrina

Tagozat 4-5-6. osztály

Osztályfőnök: Makkai Ilona
Horváth János
Orsós Márió
Stircz Dániel
Kocsis Csaba
Kovács Lajos Patrik
Mergl Bence Ferenc
Patócs Ármin
Strigens Viktória
Szilágyi Liliána Vivien
Bokodi Szelina Jázmin
Molnár Bence
Szőcs Klaudia
Wild Adrián
Sárközi Mihály

Tagozat 6-8. osztály

Osztályfőnök: Nikolov Beáta
Balogh Ferenc
Beke Balázs
Biszak René
Bogos Tamás
Kanalas Beatrix
Orsós Cintia Marcellina

Tagozat 7-8. osztály

Osztályfőnök: Aradi Valéria
Dorn Doroti
Kocsis Kinga
Kovács Eugénia Lívia
Palkó Barnabás
Orsós Vanessza
Kondor Viktória
Tóth József
Bokodi Márton János